Яценюк: Україна не збирається вступати в НАТО, а асоціація з ЄС буде частковою

Вівторок, 18 березня 2014, 10:41

Прем'єр-міністр України Арсенія Яценюк заявив, що Україну буде охороняти власна армія, а наслідки асоціацію з ЄС будуть обговорюватися.

Про це йдеться в його зверненні до мешканців південно-східних областей України.

"Виключно заради збереження єдності України, питання про вступ в НАТО не стоїть на порядку денному. Захищати країну буде сильна, сучасна українська армія", - заявив Яценюк.

Він нагадав, що 21 березня в Брюсселі планується підписання політичної частини угоди про асоціацію з ЄС.

"Ми поки відклали підписання економічного розділу цього документа, беручи до уваги переживання і побоювання, чи не призведе зона вільної торгівлі до негативних наслідків для індустріальних регіонів, а це в першу чергу Схід", - запевнив він.

Глава уряду повідомив, що з цього питання будуть проведені додаткові консультації.

"Поки ЄС ухвалив рішення в односторонньому порядку відкрити свої ринки для українських товарів, що стане гарною підмогою для нашої економіки", - підкреслив він.

В той же час Яценюк обіцяє, що Україна буде розвиватися зв'язки з Росією.

"Зв'язки з ЄС і Росією ми не розглядаємо за принципом або-або. Незважаючи на катастрофічне погіршення відносин з Росією, допущене не з нашої вини, незважаючи на збройну агресію Росії проти України, я зроблю все можливе, щоб не просто зберегти мир, але і побудувати з Росією справді партнерські й добросусідські відносини", - пообіцяв він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: