США, Німеччина і Франція засудили анексію Криму

Вівторок, 18 березня 2014, 17:01

Лідери США, Німеччини, Франції та Польщі назвали входження Криму до складу РФ незаконним.

Так, віце-президент США Джо Байден назвав цей крок "нічим іншим, як загарбанням", повідомляє Радіо Свобода.

Виступаючи в столиці Польщі Варшаві, Байден попередив, що міжнародна ізоляція Москви буде розширюватися. Він заявив, що США і ЄС готують додаткові санкції проти Росії.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, який виступав разом з Байденом, також заявив, що міжнародне співтовариство не може погодитися на анексію Росією Криму.

Президент Франції Франсуа Олланд обурився діями Москви і заявив, що його країна не визнає ні проведеного 16 березня референдуму в Криму, ні приєднання Криму до Росії, пише The Local з посиланням на AFP.

"Рада Європи на засіданні 20 і 21 березня повинна забезпечити можливість для сильної і скоординованої відповіді Європи на новий крок (Москви), який щойно було зроблено", - сказав він.

"Так званий референдум порушує норми міжнародного права, декларації незалежності, яку російський президент схвалив учора, також порушує норми міжнародного права, і приэднання Криму до Російської Федерації, на наше переконання, також суперечить міжнародному праву", - заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Вона наголосила, що міжнародні організації, включаючи організацію Об'єднаних Націй, Європейський Союз та Організацію з безпеки і співробітництва в Європі поділяють цю думку.powered by lun.ua