УКРАЇНСЬКІ МОРЯКИ ВИМАГАЮТЬ НЕГАЙНИХ РІШЕНЬ ВІД КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ

698 переглядів
143
П'ятниця, 21 березня 2014, 11:38

Моряки тральщика "Черкаси", який знаходиться на окупованій території в озері Донузлав смт. Новоозерне вимагає від керівництва прийняти конкретне рішення щодо подальших дій військових.

Про це йдеться у зверненні особового складу до в.о. президента, прем’єра, міністра Оборони, начальника Генерального Штабу ЗС України, текст якого має Українська правда.

"Просимо Вас прийняти конкретне рішення щодо наших подальших дій у зв’язку з тим, що більшість особового складу не знають чого їм та їхнім сім’ям чекати в найближчий час та вжити рішучих дій щодо розв’язання ситуації, що склалася", - сказано у зверненні.  

Моряки вимагають "дати роз’яснення щодо дій військовослужбовців, у яких батьки знаходяться на території України, а дружини з дітьми знаходяться в АР Крим та навпаки, а також роз’яснення щодо долі військовослужбовців та їх сімей, що проживають на території АР Крим".

"Просимо Вас затвердити найближчим часом план евакуації сімей військовослужбовців, що проходять службу у військових частинах, дислокованих на території АР Крим та окупованих російськими військами і надати нам цю інформацію усіма можливими засобами", - зазначається у заяві.

Крім того, військові занепокоєні інформацією про випадки  притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців, які звільняються з військової служби за контрактом (за статтею "неповна службова відповідність") з військових частин ЗС України, дислокованих на території АР Крим та виїжджають на територію України.

"В якості варіантів наших подальших дій немає жодного, що влаштовував би військовослужбовців ЗС України. Ворожа сторона пропонує нам здатися та прийняти російське громадянство, або виїжджати з території АР Крим без можливості сюди повернутися", - наголошують військові.

"Часу чекати в нас немає, бо нам постійно надсилають погрози щодо штурму нашого корабля, а у деяких випадках погрожують притягненням до кримінальної відповідальності", - зазначили вона.

"Запасів палива та  прісної води щодня становиться менше, вийти з озера Донузлав у відкрите море кораблі не мають змоги через те, що вихід заблокований затопленими кораблями, тому просимо Вас як найшвидше розглянути наше звернення та негайно прийняти відповідне рішення", - наголошують військові.

"Усі військовослужбовці нашої частини до теперішнього часу вірні  військовій присязі та українському народу та надіються на ваші негайні та адекватні рішення!" – наголосили українські військові.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Stanislav Nastenko22.03.2014 08:17
Військові не можуть нічого вимагати та ще у воєнний час.
IP: 144.76.166.---Andrey Popov21.03.2014 17:13
Виктор Серебровский:
Да, откуда ему, ботану прыщавому, о гауптвахте знать. На ней посидеть нужно. Строем походить, песен военных попеть.
IP: 144.76.166.---Alex Kochukov21.03.2014 15:56
Бендер Родригес, тебя рагуль, видимо рада заразила вместе с твоим мозгом долбаеба кусок:))
IP: 46.98.123.---Бендер Би Родригес21.03.2014 15:22
Виктор Серебровский:
Я тебе кремлёвский БОТинок уже писал - на моей страничке в личку номерок чиркнёшь. Будешь в Днепре - чиркни в личку. Я тебе перезвоню и скоорденирую куда тебе подъехать - вот там тебе популярно объясню что, куда, и зачем...........
И да, ты придурок свой ай пи 144,76,166,--- в прокси смени... а то уже примелькался..........
Andrey Popov: вышенаписанное и тебя чмо тоже касается.........
кремлёвская наёмная шваль меня решила истории моей Украины учить )))))))) ты много на себя не бери, а то не донесёшь.........
IP: 46.185.60.---Сергій Залізняк21.03.2014 15:01
В киноповести Довженко колхозник Куприян Хуторной, обращаясь к своим сыновьям-дезертирам, говорит:
«Царя защищал, не бежал! Кому ты присягал? – обернулся он к Павлу.
– Теперь бога нет! – крикнул один дезертир.
– Брешете, есть! Отечество!
– Так про это ж разговор не был. Обучали классам. Опять же все побежали, – оправдывался Павло».
«Не пущу! Я царя защищал, не отступал, а вы свою власть отстоять не можете.
– Броня тонка, тато!»
«Броня тонка» – это выражение повторяется в киноповести Довженко несколько раз. Оно – это выражение – придумано Довженко для того, чтобы сказать: «Советское государство не подготовилось к войне и советский народ оказался безоружным».
Опасны петлюровцы, а не бандеровцы
Доклад И.В. Сталина о киноповести А.П. Довженко "Украина в огне"
Усі коментарі