Журналістам злили "план" Путіна щодо України

Понеділок, 24 березня 2014, 11:25

Росія має намір "включити" у свій склад "усі російські області" України, включно із Києвом.

Це випливає із документу, поширеного головним редактором видання "KyivPost" Катериною Горчинською.

Документ, начебто, був розроблений у Раді нацбезпеки Росії.

Як видно із плану, його склали ще під час масових протестів у Києві та регіонах.

У плані зазначається, що Росія має використати неспокій в Україні для захисту своїх інтересів.

 
 
 


Його автори переконані, що "забезпечити реалізацію цієї задачі можна лише встановивши контроль над матір'ю міст руських, столицею України, містом-героєм Києвом".

"Тільки повне входження територій російських областей України, а саме Криму, Луганської, Донецької, Запорізької, Днапропетровської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Київської, Херсонської, Миколаївської, Одеської областе, в РФ може гарантувати мир, безпеку і процвітання їхньому населенню, а також надійний захист інтересів Росії", - йдеться у документі.

Навчені досвідом "зради Кучми" та двох революцій, автори плану вважають, що "надійні гарантії такого контролю можна отримати лише шляхом використання збройних сил, правоохоронних органів та спецслужб РФ".

У документі зазначається, що Янукович виявився ненадійним партнером і не зміг виконати "взяті на себе в ході переговорів у Москві 17 грудня 2013 року зобов'язання".

Тому, автори плану, пропонували запросити Віктора Януковича на відкриття Олімпіади в Сочі, щоб вимагати від нього підписати прохання про введення російських військ для "стабілізації ситуації".

Дестабілізація ситуації в Києві мала підштовхнути Януковича до розпуску Верховної Ради і зробити з нього "єдиний законний орган влади в Україні".

"У цій ситуації, звернення Януковича до керівництва РФ забезпечить юридичну чистоту нашої участі в стабілізації ситуації в Україні і обмежить можливу негативну реакцію США та інших країн Заходу", - йдеться в плані.

Росіяни передбачали "доволі кволу реакцію провідних європейських країн".

"В період хаосу" в Києві планувалось "забезпечити нейтралізацію найважливіших представників бандерівської опозиції" та показати "справжнє обличчя українського фашизму".

У плані передбачались напади "фашистських молодиків" на посольства Польщі, країн Прибалтики, представництво Єврокомісії, країн НАТО та резиденції послів, що мало дати "доступ до приміщень, у тому числі шифроорганів".

"За результатами стабілізаційної операції мають бути створені сприятливі умови для поглиблення подальшої участі України в інтеграційних процесах на території СНД", - йдеться у плані.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування