Морський тральщик "Черкаси" вистояв ніч і готовий далі відбивати атаки

Вівторок, 25 березня 2014, 11:17

Морський тральщик "Черкаси", який стоїть в озері Донузлав, продовжує бути вірним Україні і готовий до відбиття атак з боку російських окупантів.

Про це "Українській правді" повідомив у вівторок вранці старший мінер артилерійської мінно-торпедної бойової частини старший матрос корабля "Черкаси" Олександр Гутник.

"Морський тральщик "Черкаси" продовжує нести військову службу в озері Донузлав під українським прапором. Третю добу корабель ходить по території озера, не зупиняючись, бо за словами командира корабля, капітана 3-го рангу Юрія Федаша, тільки так ми можемо захистити себе від нападу російських військових", - зазначив Гутник.

 Морський тральщик "Черкаси"

"Штурму за цей час не було, але в озері постійно знаходиться рибацьке судно, на якому ймовірно дислокуються штурмові групи військових РФ та швидкохідний російський катер", - розповів він.

"Морально-психологічний стан екіпажу на високому рівні, всі готові до відбиття атак, незалежно від того, що зі сторони загарбників надходили погрози щодо застосування грубої фізичної сили при спробах екіпажу чинити спротив. Слава Україні! З повагою, екіпаж морського тральщика "Черкаси", - зазначив Гутник.

Затоплені кораблі, якими російські окупанти заблокували українським військовим вихід у море
Прапор ВМС України. Всі фото надані Українській правді командою корабля "Черкаси"  
 
А в мирний час, 10 листопада 2013 року на "Черкасах" були вареники
 
Команда Морського тральщика "Черкаси". Клікніть для збільшення 

Всі фото надані Українській правді командою корабля "Черкаси" 

Українська правдаpowered by lun.ua