У Путіна заявили: чи підуть українці з Криму зі зброєю, вирішуватиме Росія

Вівторок, 25 березня 2014, 13:33

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що питання про вивезення зброї з Криму українцями будуть вирішувати російські військові.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

Він підкреслив, що українські військові можуть вільно піти з території Криму, "але зі зброєю чи ні - вирішуватиме Міноборони".

Раніше колишній в.о. міністра оборони Ігор Тенюх заявив у Верховній Раді, що в понеділок в ході розмови начальника генштабу України з начальником генштабу РФ була досягнута домовленість щодо виведення військових частин з півострова Крим у повному складі з озброєнням на штатній основі.

За словами Тенюха, вартість майна, яке знаходиться в Криму, оцінюється в 11 млрд. 439 тисяч, обсяг боєприпасів - у 36 тисяч тон.

Він також повідомив, що до російської агресії на території Криму було 18 800 військовослужбовців. З них у військово-морських силах - 11900, повітряних - 2900 військовослужбовців, в інших військових частинах - 4000.

"Більше 6500 військовослужбовців і членів сімей хочуть продовжити службу у військових силах України та бути евакуйованими з Криму", - зазначив Тенюх.