У Криму "націоналізували" ліси й мисливські угіддя, санаторії взяли у свої руки

Середа, 26 березня 2014, 13:38

Державна рада невизнаної Республіки Крим "націоналізувала" цілісні майнові комплекси лісового й мисливського господарства, а також Держагентства земельних ресурсів.

Таке рішення прийнято у середу на позачерговому пленарному засіданні, повідомляє з посиланням на прес-службу Ради агентство "Українські новини".

Депутати прийняли рішення "про націоналізацію у власність республіки цілісних майнових комплексів підприємств сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України й інших державних органів, розташованих на території Республіки Крим і Севастополя".

У перелік підприємств увійшли Алуштинське, Бахчисарайське, Білогірське, Євпаторійське, Куйбишевське лісове господарство, Джанкойське, Раздольненське, Сімферопольське, Старокримське, Судакське лісомисливське господарство, Кримська гірськолісова науково-дослідна станція, мисливські господарства "Бахчисарайське" і "Холодна гора", спеціалізоване лісозахисне підприємство "Кримлісозахист".

Також у список потрапили природні заповідники: Казантипський, Кримський, Опукський, Ялтинський, Карадагський і національний природний парк "Чарівна гавань" (Чорноморський район).

Націоналізовано і майно держорганізації "Український лісовий селекційний центр і відособлений підрозділ "Кримська лісосім’яна лабораторія".

Органом управління нацкомплексів визначено Республіканського комітету з лісового й мисливського господарства.

Крім того, Рада створила Кримське республіканське об'єднання санаторіїв і курортно-оздоровчих комплексів регіону. Його передали у сферу управління Керівника справами Держради РК. Директором об'єднання призначили Валерія Коваленка.

Фонду майна Республіки Крим доручено до 15 квітня провести інвентаризацію майна цілісних майнових комплексів і структурних підрозділів (станом на 1 січня 2014 року).

Минулого тижня, після так званого "входження" Криму в РФ, розпущена Верховною Радою України кримська Рада заявила про намір створити республіканське об'єднання на базі курортно-оздоровчого комплексу "Росія" і здравниць категорії 4-5 зірок, які націоналізуються: "Нижня Ореанда", "Дюльбер", "Південний", "Дніпро", "Перлина" і т.д.

Функції об'єднання: координація фінансово-господарчої та економічної діяльності об'єктів; розпорядження майном і фінансами учасників об'єднання; проведення кампанії, спрямованої на розширення рамок курортного сезону; забезпечення рекламними послугами; реалізація інвестиційних програм і т.д.

powered by lun.ua