Тимошенко показала активістам свій маєток у Конча-Заспі

Четвер, 27 березня 2014, 13:09

Представники руху "Без парканів" побували у маєтку Юлії Тимошенко, розташованому в елітному куточку Конча-Заспи – "Срібна затока".

Екс-прем'єр показала їм свій будинок 22 березня, про що свідчать світлини, розміщені на Facebook-сторінці руху.

Тимошенко показала свій маєток у Конча-Заспі. Фото руху "Без парканів"

Як розповів активіст Сергій Капустян газеті "Сегодня", потрапити у 2-поверховий особняк Тимошенко вдалося з другої спроби: місяць тому господині не було вдома й охоронець пустив активістів лише у двір.

До Тимошенко додому прийшли активісти

"Нас близько години тримали на порозі, але потім таки з'явився джип із крутими номерами "7777", у якому виїжджала леді Ю. Дізнавшись, навіщо прийшли "ходоки", вона влаштувала нам півгодинну екскурсію по дому й ділянці", - заявив він.

Тимошенко і активісти

За словами активістів, живе Тимошенко у двоповерховому особняку, загальна площа якого – 450  кв. м. Кімнат і підсобних приміщень більше 10. Розмір ділянки – приблизно гектар, а виходить вона на затоку Дніпра. У будинку є альтанка і місце для мангала.

Дім Тимошенко, інтер'єр

З обслуги – куховарка й покоївка, ще 3-4 людини – охорона. У будинку живе собака – лабрадор Бос.

Тимошенко показує свій дім

"Ми бачили тільки кухню, вітальню й гостьову кімнату. У спальню, ванну й на другий поверх нас не пустили – сказали, що там не прибрано. Загальне враження від побаченого: дорого, зі смаком", - сказав Капустян.

У домі Тимошенко...
Маєток Тимошенко оздоблено зі смаком
 
 Колекція тростин у домі Тимошенко
 
 
 
 
 
 
 Тимошенко знову на височенних підборах попри проблеми зі спиною
 

Тимошенко стверджувала, що будинок вона орендує близько 10 років, і обіцяла показати активістам документи. Але так і не показала.

Тимошенко сфотографувалася з активістамиpowered by lun.ua