ТИМОШЕНКО ЙДЕ У ПРЕЗИДЕНТИ

Четвер, 27 березня 2014, 13:18

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко  має намір балотуватися у президенти на виборах, що відбудуться 25 травня.

Про це вона заявила на прес-конференції у четвер.

"Я планую балотуватися на посаду президента України", - заявила Тимошенко.

 

"29 березня на з'їзді я проситиму Батьківщина офіційно висунути мене кандидатом на найвищу посаду держави", - сказала вона.

"Без перебільшення, якщо ви загадаєте моє політичне життя, можливо, я єдина людина в партії, яка продемонструвала, як треба згортати корупцію… У паливно-енергетичній сфері я була відчищена від корупції за 7 місяців", - запевняє екс-прем'єр.

"Я маю моральне право сказати, що я буду боротися з корупцією, бо аудит Януковича і Азарова я пройшла успішно і чесно", - заявила Тимошенко.

"Я вважаю, що я буду кандидатом української єдності", - сказала вона і нагадала, що вона родом з "регіону, який зараз не підтримує нашу революцію, де деяким людям байдужа українська мова".

Окрім того, за словами Тмошенко, вона має моральне право балотуватись, бо вона найкраще знає, як подолати беззаконня, як людина, яка напряму зітнулася з цим, перебуваючи у в'язниці.

"Щоб зрозуміти цей трагізм його треба лише пережити. Про це неможливо прочитати в книжках. Саме тому я прагну подолати це безправ'я", - сказала вона.

Тимошенко також додала, що знає, як побороти олігархічні клани, і "перетворити олігархію на чесний бізнес, який не харчується з політичного столу".

Також, за словами Тимошенко, вона краще за всіх боролась з корупцією.

"22 роки всі уряди і всі президенти вносять антикорупційні законопроекти і отримують фінансову допомогу. Найбільш гучно, як ви пам'ятаєте, з корупцією боролись Янукович і Азаров", - сказала Тимошенко.

"Мені варто балотуватись тому, що якщо ви згадаєте моє політичне життя, я – єдина людина, яка продемонструвала, як треба згортати корупція. Ці в'язниці – це не ганьба і не приниження. Це державні нагороди за боротьбу з корупцією", - сказала екс-прем'єр.

"Я переконана, що зможу захистити Україну від агресії Росії і повернути Україні Крим", - також зазначила Тимошенко

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...