Росія іменем Януковича просить українців розпалювати в Україні сепаратизм

24 перегляди
П'ятниця, 28 березня 2014, 09:11

Віктор Янукович у зверненні до українського народу закликав проводити референдум про статус кожного регіону в складі України.

Таке звернення Януковича наводить російське агентство ИТАР-ТАСС.

"Як президент, який з вами думками й душею, закликаю кожного розсудливого громадянина України - не дайте самозванцям вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону в складі України", - говориться у зверненні Януковича.

В зверненні від імені Януковича все, що відбувалося й відбувається в останні місяці в Україні, називається "збройним державним переворотом, який був зроблений опозицією на зброї терористичних угруповань за повної підтримки деяких Західних держав".

"Абсолютно логічно, що протест, який розпалюється на Південному-Сході України - це природня реакція густонаселеного промислового краю на збройний державний переворот", - заявив він. 

"Самозванці не мають мандата довіри українського народу, не мають права позбавляти кожного громадянина України його права голосу, шляхом внесення антиконституційних змін у законодавство, у тому числі й про вибори президента", - підкреслив Янукович.

"Анархія, що діється на вулицях нашої країни, не має нічого спільного з демократією", - переконаний Янукович, який вже понад місяць перебуває у Росії.

"Нехай хоч одна західна держава назве демократичними кроки, що вживають нинішніми "керівниками". Не думаю, що хтось з європейських чиновників високого рангу привселюдно визнає нормальним розстріли й грабежі на вулицях їх держав, коли терористи називаються активістами, яким безкарно дозволено вбивати й грабувати людей", - сказав Янукович.

Тільки всеукраїнський референдум, а не екстрені дострокові вибори президента можуть у значній мірі стабілізувати політичну ситуацію й зберегти суверенітет і цілісність України, вважає Янукович.

Внесені в законодавство "антиконституційні зміни", у тому числі й про вибори президента України, "виключають можливість чесних виборів, коли б вони не відбулися", впевнений він.

"Нинішня так звана влада прийняла пакет законів, що прямо порушують Конституцію України. Ці закони були прийняті під тиском "майдану". Над багатьма народними депутатами і їх родинами відбувалися акти насильства, не говорячи вже про постійні погрози", - говориться в його зверненні. 

При цьому агентство називає Януковича "українським лідером".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua