Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Лавров: Санкції Заходу - неприємні речі, але переживемо

Неділя, 30 березня 2014, 13:01

Санкції, про які заявили європейські країни і США, - шлях тупиковий.

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передала прес-служба МЗС РФ.

Лавров вважає, що Захід довгі роки створював умови, щоб відірвати Україну від Росії.

На його думку, потім західні країни "зрозуміли, що не праві, але визнати це вони не могли".

"Все санкційні рефлекси, які ми зараз спостерігаємо, нагадують прагнення проявити свою образу максимально в пристойних формах", - запевняє глава російського МЗС.

У той же час, за словами Лаврова, санкції, що застосовуються в даний час до російських громадян, не можна назвати сміхотворними.

"Це неприємні речі. Те, що намагаються ці санкції загострити в персональному плані і представити їх як націлені на когось особисто, явно бажаючи якомога болючіше вкусити, видно неозброєним оком. Нам від цього радості мало, але і хворобливих відчуттів ми не маємо. Ми переживали й не такі часи", - сказав він.

Дипломат також зазначив, що його "покоробило" висловлювання Президента США Барака Обами про Росію як регіональну державу і про те, що за все доведеться платити.

"Ми не заплатили жодного людського життя, відповідаючи на законне волевиявлення кримських народів", - стверджує Лавров.

Як відомо, в четвер сенатори американського Конгресу більшістю голосів проголосували за законопроект про підтримку України у прив'язці з санкціями щодо Росії.

У четвер Генасамблея ООН підтримала резолюцію про невизнання кримського референдуму і підтримку територіальної цілісності України.

Проти цієї резолюції проголосували тільки 11 країн: Росія і її "партнери" Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: