Медведєв наобіцяв Криму воду, світло і російських туристів

Понеділок, 31 березня 2014, 14:37

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв запропонував знизити ціни на авіаквитки до Криму до 7-8 тисяч рублів і нижче, щоб переліт туди був дешевше, ніж до Туреччини та Болгарії.

Про це він сказав на засіданні уряду Росії в понеділок, яке проводилося в Криму, повідомляють РІА Новости.

"Ми підготуємо рішення про включення значного числа маршрутів у програму субсидування авіаційних перевезень, аналогічно діючій програмі в Калінінградській області", - сказав прем'єр РФ.

Також Медведєв оприлюднив плани вирішення питання забезпечення Криму водою.

За його словами, для цього може бути побудований завод з опріснення морської води.

"Є варіант будівництва заводу з опріснення морської води", - сказав Медведєв.

За його словами, найближчим часом будуть проаналізовані всі можливості і вибраний оптимальний варіант.

Питання водопостачання - одне з ключових, нагадав прем'єр.

"Канал "Північно-Кримський", який постачає воду з Дніпра, був побудований у 60-70 -х роках минулого століття, обладнання не оновлювалося, знос досягає 80 % , знос системи водопостачання на півострові перевищує 60 %", - заявив Медведєв.

За його словами, втрати води при перекачуванні по існуючих трубопроводах до споживачів можуть становити до 40 %.

"Звичайно, ми знайдемо всі можливі способи, щоб наші громадяни в Криму і Севастополі були забезпечені чистою, прісною водою", - заявив Медведєв.

Він зазначив, що крім будівництва заводу з опріснення можна вирішити проблему за рахунок будівництва трубопроводу з Краснодарського краю, створення сховищ на Таманському півострові і розробки підземних родовищ прісних вод.

Також Медведєв заявив, що Крим у будь-яких критичних ситуаціях буде забезпечений альтернативними джерелами електропостачання.

"У разі будь-яких критичних ситуацій ми завжди зможемо забезпечити альтернативними джерелами енергопостачання півострів. Насамперед, захистити соціально значущі об'єкти. Зокрема мова йде про мобільні газотурбінні електростанції та інші можливості , які на даний момент створені", - сказав він.

Як відомо, анексію Криму офіційно не визнала жодна держава світу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: