Путіна не турбує війна: "Ми не збираємося воювати, хіба що для захисту людей"

Вівторок, 4 березня 2014, 13:25

Президент Росії Володимир Путін не збирається воювати з українським народом, але не виключає війни заради захисту людей.  

Під час прес-конференції Путіна запитали, чи не турбує його, що якщо війська будуть уведені в Україну, то може початися війна.

"Мене це не турбує", - сказав президент РФ.

"Ми не збираємося воювати з Україною й з українським народом. Я хочу, щоб мене однозначно розуміли. Якщо ми приймемо таке рішення, то тільки для захисту українських громадян", - заявив Путін.

"І хай-но спробує хтось із числа військовослужбовців стріляти у своїх людей, за якими ми будемо стояти позаду. Не спереду, а позаду. Нехай спробують стріляти в жінок і дітей. Я подивлюся на тих, хто віддасть такий наказ на Україні", - заявив він у відповідь на репліку журналістки про те, що в України теж є армія.

Путін зазначив також, що ситуація в Україні "вирівнюється".

"Ми не збираємося втручатися", - запевнив він, але сказав, що людям важливо почуватися в безпеці, що всім потрібні однакові права щодо участі в житті країни й у визначенні майбутнього.

"Поспішили б із відповідними процедурами", - порадив він тим, кого вважає нелегітимною владою України.

Путін також запевнив: "Наші навчання, які були проведені нещодавно, вони ніяк не пов'язані з подіями на Україні. Цей захід планувався нами ще раніше, але не оголошувався, ясна річ".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування