У Харцизьку "зелені чоловічки" захопили міськраду. "Регіонал" з ними

Неділя, 13 квітня 2014, 21:22

У Харцизькій міськраді "працюють" люди в камуфляжі з автоматами.

Про це донецький журналіст Олена Смирнова написала на свій сторінці у "Фейсбуці" , передає Остров.

"Поки складно припустити яке у них громадянство, про це, можливо, знає нардеп Владислав Лук'янов, який є головним спікером мітингу, що відбувається під стінами міськради - зі звичною вже російської атрибутикою - гвардійські стрічки, прапори і т.п" , - написала вона.

"У деяких очевидців цього дійства складається таке враження, що Лук'янов добре знайомий з людьми, які зараз знаходяться всередині будівлі. Принаймні, не помітно, щоб він був стурбований" , - додала журналіст.

Водночас Інтерфакс-Україна  з посиланням на очевидця повідомляє, що будівля Харцизької міськради (Донецька область) вже захоплена людьми, які називають себе представниками "Народного ополчення Донбасу".

Співрозмовник зазначив, що проходячи повз міськраду спостерігав, що там знаходяться люди в масках і балаклавах. За його словами, один із заступників мера, заходячи в будівлю, "тиснув їм руки".

Люди почали барикадувати входи в будівлю.

УНІАН, також з посиланням на очевидця, колишнього працівника міськради, повідомляє, що на будівлі встановлено прапор "Донецької народної республіки". На сходах народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов закликає мітингувальників до федералізації.

"Сталося захоплення виконкому озброєними людьми в масках з автоматами, "зеленими чоловічками". Прапори познімали, повісили прапори "Донецької народної республіки". Озброєні люди перебувають всередині , на вулиці в уніформі не так багато людей , в основному місцеві і наближені люди з виконкому", - розповів співрозмовник агентства.

За його словами, ті сепаратисти, які перебувають в міськраді, діяли в змові з керівниками місцевих органів влади.

"Тобто, вони, сепаратисти, підходять до секретаря міськради, до того, хто виконує обов`язки міського голови, вітаються з ним за руку, тобто, це явно їхні люди. Помічник міського голови, воїн-афганець взагалі визначає, кого пропускати у військовій формі до виконкому, а кого ні", - пояснив він.

Очевидець також заявив, що Лук`янов розповідає присутнім місцевим жителям про шляхи вирішення питання про федералізацію і проведення референдуму.

"Дивно, але до моменту захоплення у вихідний день раптом опинився тут народний депутат України Владислав Лук`янов, стоїть зараз на сходах міськради і розповідає, які заходи потрібні, щоб провести федералізацію. Всього стоїть людей із 50 - роззяв і слухають", - розповів чоловік.

"Я працював у виконкомі, знаю всіх. І видно, що вони (сепаратисти - ред) співпрацюють з владою", - підкреслює він.