Російські ЗМІ: До Слов'янська рухаються танки, до Краматорська – БТРи

Вівторок, 15 квітня 2014, 09:06

Танки і важка військова техніка українських військових частин рухається у напрямку до міста Слов'янськ Донецької області.

Як передає ИТАР-ТАСС, про це заявив командир сепаратистів В'ячеслав Пономарьов.

За його словами, в напрямку міста рухаються танки, а він не хоче крові й налаштований на конструктивні переговори.

"Готуємося (до оборони). Слідкуємо за ситуацією. З різних боків приходять повідомлення про техніку... Головне, ми не хочемо проливати кров, ми налаштовані на переговори", - сказав Пономарьов.

За його словами, на бік сепаратистів перейшли бійці 25-ї бригади ВДВ і втни домовилися разом із міліцією патрулювати місто, ті "стріляти у спину не будуть".

"Ми точно не вороги, а з екстремістами треба разом боротися", - додав Пономарьов.

При цьому РИА "Новости" у міськраді Слов'янська сказали, що вночі невідомі підпалили будинок адміністрації селища Андрєєвка в передмісті. Двоповерховий будинок адміністрації повністю вигорів. Жертв немає.

В адміністрації Слов'янська спростовують інформацію про перестрілку в цьому селищі. "Просто під'їхали невідомі вночі на одній або двох машинах і підпалили будинок", - повідомив представник адміністрації.

Між тим, на околиці Краматорська Донецької області, міська рада якого зайнята сепаратистами та російськими диверсантами, була помічена українська військова техніка, у тому числі БТРи, повідомляє РИА "Новости" з посиланням на очевидців.

"Це парк біля заводу, який робить кондиціонери. Справа в тому, що там в місто приходить траса з Дніпропетровська. Дорога там погана, ми нею рідко користуємося, але БТРи, мабуть, по ній проходять", - пояснили агентству місцеві жителі.

На той момент у парку було три машини. Їхні екіпажі порадили місцевим мешканцям за можливості не виходити зі своїх будинків на випадок початку спецоперації.



powered by lun.ua