Суд скостив скандальному екс-депутату Мельнику місяць

Вівторок, 15 квітня 2014, 16:14

Апеляційний суд Києва змінив терміни перебування під вартою для колишнього керівника Університету податкової служби, екс-депутата Верховної Ради Петра Мельника на 1 місяць, до 26 квітня замість 30 травня.

Відповідне рішення оголосила головуюча суддя Марія Приндюк, повідомляють "Українські Новини".

Таким чином, суд частково задовольнив апеляцію захисту і скоротив термін перебування Мельника під вартою.

При цьому, суд відмовився знизити суму застави і залишив його на рівні 24 млн гривень.

Сам Мельник пояснює свою втечу з України в серпні 2013 року погрозами фізичної розправи.

Про це він сказав під час засідання в Апеляційному суді Києва.

"Були погрози... Хто замовник? Це Янукович, а хто виконавці - Пшонка, Захарченко, Клименко... Друзі мене попередили, що можливе моє фізичне знищення", - сказав він.

Мельник заявив, що після парламентських виборів в 2012 році представники так званої сім'ї Януковича почали вимагати компенсувати матеріальні витрати на передвиборну кампанію їхнього кандидата.

Як відомо, Петро Мельник – колишній керівник Національного університету податкової служби в Ірпені Київської області, колишній депутат Верховної Ради.

27 липня 2013 року міліція затримала його за підозрою в отриманні 120 тис. гривень хабара.

7 серпня співробітники міліції надягли електронний пристрій спостереження на Мельника, поміщеного за рішенням суду під домашній арешт, однак пізніше він позбувся електронного браслета й утік.

За останнім даними, Мельник перебував на території США.

1 квітня 2014 року Міністерство внутрішніх справ затримало Мельника в Україні після прибуття з Лондона (Великобританія).powered by lun.ua