Контррозвідка: Росія збирається вбити 100-200 людей і ввести в Україну війська

Середа, 16 квітня 2014, 15:19

Російські військові мають завдання вбити кілька сотень людей, а після цього ввести війська на територію України.

Про це розповів на брифінгу один з керівників контррозвідки СБУ Віталій Найда.

"Головною метою дій диверсантів та спецпідрозділів на території України є максимальна дестабілізація ситуації", - заявив він.

"Більше того, перехоплені переговори свідчать - і мені прикро про це чути, - що країна, яка декларувала себе братньою, ставить перед своїми спецпризначенцями мету пролити кров на вулицях наших міст", - сказав він.

"Задокументовано переговори, які свідчать про те, що треба вбити 100-200 людей, і після цього через півтори години на території України з'являться танки та БТРи російської армії", - додав він.

Найда вчергове підтвердив, що диверсії на території східних областей вчиняє зокрема 45-а окрема гвардійська розвідувальна бригада, що дислокується у місті Кубинка Московської області.

"Це ті російські спецназівці, які захопили будівлі Верховної Ради і Ради міністрів в Криму", - зазначив він.

Найда також нагадав, що ці спецпризначенці отримують команди від офіцера ГРУ Ігоря Стрєлкова (позивний Стрєлок), який "керував спробами захоплення дежрбудівель у Харкові, Миколаєві, Херсоні та Одесі".

"Більше того, якщо ви подивитеся на сайт омбудсмена, ви знайдете інформацію, що цей "Стрєлок" викрадав чеченських громадян під час чеченської кампанії і вивозив їх до Росії", - зазначив він.

За словами найди, 45-а бригада спецназівців також брала участь у Чеченській кампанії і окупації території Грузії.

Українська правдаpowered by lun.ua