Пєсков: Януковичу в Україні небезпечно, а нова влада – русофоби

П'ятниця, 18 квітня 2014, 22:41

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков вважає, що багатьох київських політиків поглинула епідемія русофобії, яка позбавляє їх великої частини електорату.

Про це він сказав в ефірі програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим".

"На жаль, дійсно, епідемія русофобії зараз охопила багатьох політиків в Україні. Будемо сподіватися, що не всіх, але, принаймні, з тих, хто займає скільки лідируючі позиції на політичній арені. Вони дійсно всі налаштовані по-русофобськи", - сказав Пєсков.

На його думку, це погано для них самих, оскільки "не можна буде абстрагуватися від думки досить значної частини населення країни, яка русофобські настрої не приймає".

"Люди, які заражені русофобією зараз, свідомо позбавляють себе голосів великої, якщо не більшої частини населення України. Це очевидно", - сказав прес-секретар Путіна.

Він також заявив, що Віктор Янукович перебуває на території Росії під захистом російської держави.

"Янукович - законний президент України, який перебуває на території Російської Федерації, тому що чоловікам з України сюди заїжджати можна у вільному режимі", - сказав Пєсков.

Прес-секретар глави держави підкреслив, що Янукович змушений перебувати на території Росії, тому що його життю в Україні зараз загрожує небезпека.

Інтерфаксpowered by lun.ua