Миколаїв, Запоріжжя та Харків будують блокпости

Субота, 19 квітня 2014, 11:14

У Миколаєві штаб народного ополчення організував 6 блокпостів на автошляхах.

Про це повідомили в Миколаївській облраді, пишуть "НикВести". 

Відомства, задіяні в забезпеченні життєдіяльності області посилили заходи щодо недопущення порушень громадського порядку у святкові дні.

Фото "НикВести"
 

"В жодном разі не можна розслаблятися, - зазначив глава Миколаївської облради Тарас Кремінь. - Ми маємо справу із супротивником, який поставив силу вище закону, і громадськість має про це знати".

Особливу роль у зміцненні захисних механізмів міста та області влада відвела створеному батальйону патрульно -постової служби особливого призначення. Також мешканці розраховують на залучення військовослужбовців для посилення патрулювання вулиць і важливих стратегічних об'єктів.

Крім того 2 блокпости діють на в'їздах в Запоріжжі з боку Донецької області. Згідно з повідомленням ОДА, перший встановлений в напрямку Донецька, другий - Маріуполя, пишуть "Українські новини". 

Також до 21 квітня планується спорудження блокпостів з боку Нікополя (Дніпропетровська область), на кримському та харківському напрямках. У блокпостах задіяні сили ДАІ та самооборони.

Як повідомили у Харківській ОДА, вздовж кордону Харківщини з Донецькою і Луганською областями встановлено 19 блокпостів - в Куп'янському , Барвінківському, Ізюмському, Борівському та Близнюківському районах. 

"На сьогоднішній день ми бачимо необхідність у формуванні ще 9 блокпостів на території Куп'янського, Борівського, Ізюмського та Близнюківського районів", - заявив глава ХОДА Ігор Балута.

За словами губернатора, в охороні блокпостів і в огляді проїжджаючого транспорту беруть участь як співробітники МВС і СБУ, так і місцеві активісти.powered by lun.ua