Путін порівняв південний схід України з Північним Кавказом: "різниця величезна"

Субота, 19 квітня 2014, 13:21

Президент РФ Володимир Путін заявив , що між війною на Північному Кавказі в 2000 -і роки і ситуацією, що склалася у південно-східних областях України - " різниця величезного масштабу".

Про це Путін заявив в ефірі програми "Вести в суботу з Сергієм Брільовим" на телеканалі "Росія 1", повідомляє РІА Новини.

При цьому Путін заявив, що проти порівняння контртерористичної операції на Північному Кавказі, яку проводила Росія, і "антитерористичною операцією" влади Києва на сході України.

"Різниця величезного масштабу, і вона полягає в тому, що на Північному Кавказі ми зіткнулися з агресією міжнародного тероризму. По суті, це були сформовані, добре підготовлені банди, які забезпечувалися і озброювалися за кордону. Це велика різниця", - заявив президент РФ.

Росія проводила контртерористичну операцію (КТО) на Північному Кавказі з 1999 року. У Чечні режим КТО був скасований лише в квітні 2009 року. За цей час було знищено багато іноземних найманців  міжнародних терористичних організацій, включаючи "Аль-Каїду", причетні до злочинів в багатьох регіонах РФ.powered by lun.ua