Із окупованого Криму до Одеси вивели "Кіровоград"

Неділя, 20 квітня 2014, 17:26

До Одеського порту прибув середній десантний корабель "Кіровоград" Військово-морських сил України, який в березні поточного року був захоплений російськими військовими під час окупації Криму.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Згідно з досягнутими домовленостями між військовими відомствами України і РФ, корабель був розблокований і виведений із озера Донузлав.

Перехід морем було здійснено під керівництвом командира великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський" капітана 2 рангу Дмитра Коваленка, який свого часу кілька років командував цим кораблем.

"Кіровоград" першим із групи розблокованих кораблів подолав прохід на виході із озера Донузлав, ширина якого через затоплення російською стороною кораблів і суден Чорноморського  флоту Росії складає лише 16 метрів.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу Олексій Неїжпапа поставив військовим морякам завдання в найкоротший термін поповнити усі запаси і готуватися до виконання завдань за призначенням.

Усі фото "Думская.net"
 
 
 

У неділю також на зовнішній рейд Одеси прибув протичовновий корвет "Вінниця".

Станом на 20 квітня із Криму в порти України виведено 13 кораблів і допоміжних суден українських ВМС.  powered by lun.ua