Міліція не знайшла свідків викрадення журналістів у Слов'янську

Понеділок, 21 квітня 2014, 16:23

Правоохоронці не виявили свідків, які підтверджують факти викрадення журналістів у Слов'янську, також немає і відомостей про перебування даних журналістів у місті.

Про це йдеться у заяві МВС України.

"20 і 21 квітня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Слов'янську прихильники так званої Донецької народної республіки викрали п'ятьох журналістів: українських репортерів Ірму Крат та Сергія Лефтера, італійських - Поля Гого і Коссімо Аттанасіо, а також їх білоруського колегу Дмитра Галко. Різні джерела повідомляють, що у викрадених відібрали гроші, документи, фототехніку і силою утримують їх у полоні", - зазначили в МВС.

"На теперішній час правоохоронці не виявили свідків, які підтверджують факти викрадення, також немає і відомостей про перебування даних журналістів у м. Слов'янську. Заяв про вчинення цих кримінальних правопорушень до міліції не надходило", - заявили у міністерстві.

Інформація про факти викрадення внесена в журнал єдиного обліку звернень та заяв громадян ГУМВС України в Донецькій області. Проводиться перевірка.

Разом з тим Новости Донбасса повідомляють, що у журналістів у Слов"янську вимагають пред"являти паспортні дані, прописку та індивідуальний податковий номер. 

Також стало відомо, що про зникнення Ірми Крат до РВВС м.Гадяча подано відповідну заяву, яку внесено до ЄРДР за ст.115 КК.

 

Як відомо, 21 квітня стало відомо, що у Слов'янську сепаратисти викрали двох італійських журналістів - Поля Гого та Коссімо Аттанасіо, та білоруського журналіста газети "Нови час" Дмитра Галко. Перед цим повідомлялося про утримування Ірми Крат, журналіста Сергія Лефтера. 

Пізніше 21 квітня ЗМІ повідомили про те, що італійські журналісти та їх білоруський колега були відпущені. 

Українська правда powered by lun.ua