До вбивства депутата з Горлівки причетні сепаратисти - МВС

Вівторок, 22 квітня 2014, 23:19

У міліції підтвердили, що тіло одного з двох загиблих, виявлених в річці Торець біля смт. Райгородок Донецької області, належить депутату Горлівської міськради від партії "Батьківщина" Володимиру Рибаку.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Причина смерті обох загиблих - комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих потерпілих, які перебували без свідомості", - зазначили у відомстві.

У МВС нагадали, що заява про викрадення депутата була зареєстрована 17 квітня 2014 слідчим відділом міського управління МВС України Горлівки та внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.146 КК "незаконне позбавлення волі або викрадення людини".

За словами свідка, який подав заяву, 17 квітня цього року невідомі викрали депутата Горлівської міськради близько 18.00 на проспекті Перемоги в місті Горлівка Донецької області.

Очевидець повідомив, що депутата силоміць посадили в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку четверо чоловіків у камуфляжній формі і в масках-балаклавах чорного кольору. З моменту викрадення мобільний телефон депутата був неактивний.

Встановлено, що 17 квітня 2014 року в 14-00 Володимир Рибак брав активну участь у мітингу "За єдину Україну" перед будівлею Горлівської міської ради. Після закінчення мітингу, депутат попрямував в будівлю міської ради для зустрічі в мером міста.

Увійти в будівлю йому перешкодили прихильники так званої "Донецької республіки", з якими у нього виникла словесна перепалка.

Під час розшукових заходів в мережі Інтернет був виявлений ​​відеозапис подій, які мали місце 17 квітня 2014 року перед будівлею Горлівської міської ради до моменту його викрадення. Даний відеозапис підтверджує свідчення свідка.

19 квітня 2014 року тіла двох чоловіків зі слідами тортур знайдені в Слов'янському районі.

"За наявними у слідства даними, до тортур і вбивства цих людей причетні представники сепаратистського угруповання, яке захопило будівлю СБУ в місті Слов'янську", - зазначили в МВС.

Українська правда