Миколаївські й Одеські ополченці затримали координатора сепаратистів зі зброєю

Середа, 23 квітня 2014, 10:28

Миколаївські ополченці, що виступають за єдність і територіальну цілісність України разом з одеськими активістами затримали озброєного бойовим пістолетом координатора груп сепаратистів.

Про деталі операції повідомляють НикВести з посиланням на прес-секретаря "Народного ополчення" Миколаєва Давіда Арахамію.

За його словами, у затриманого також із собою було близько ста банківських карт Finbank.

 

19 квітня представники "Самооборони Херсона" повідомили "Народне ополчення" Миколаєва інформацію про 40 молодчиків, озброєні травматичною, а також ріжучою й тупою зброєю, які направлялися з Одеси в Херсонську область на автобусі "Неоплан".

"Самооборона Херсона" не пропустила автобус на територію області, після чого супроводжувала до кордону з Миколаївською областю, де наші ополченці зустріли й проводили їх до кордону  з Одеською областю, передавши їх місцевим активістам.

20 квітня силами ополчення був затриманий мікроавтобус із десятком молодих людей з Харкова, які одержали по 200 гривень і збиралися зустрітися зі своїм координатором на автовокзалі в Миколаєві для наступного інструктажу й видачі екіпірування.

Після цього молодчики повинні були брати участь у проросійських "заходах" на території Центрального району Миколаєва.

Ополченці не пропустили автобус на територію Миколаєва й супроводили його до кордону з Кіровоградською областю, де передали місцевим представникам "Самооборони".

За 4 дні роботи була проведена перевірка понад 4 тисяч автомобілів, зафіксовано 9 спроб перевезення предметів озброєння, зокрема саморобних ріжучих і тупих предметів, а також травматичної зброї без відповідних дозвільних документів.

У цілому, з 18 квітня на в'їздах у Миколаїв установлені й обладнані п'ять блокпостів, де співробітниками правоохоронних органів разом з ополченцями ведуться цілодобові перевірки транспортних засобів.powered by lun.ua