Путін дав шанс Києву стати слов'янським центром - Ходорковський

11 переглядів
8
Четвер, 24 квітня 2014, 17:23

Непродумана політика Російської Федерації стосовно України забрала можливість у Москви стати центром тяжіння східнослов'янського світу.

Про це у Києві заявив російський політик Михайло Ходорковський, "Інтерфакс-Україна".

Він вважає, що цей центр тепер може переміститися в Київ.

"У результаті амбіцій нашого президента надовго або назавжди заблокована можливість для Москви стати центром тяжіння усього східнослов'янського світу", - сказав він.

"У результаті цієї глибоко непродуманої політики місце слов'янського центру може через тисячоліття повернутися Києву", - вважає Ходорковський.

За його словами, "фактично поховано ідею об'єднання православної церкви навколо Москви".

Він звернув увагу на те, що мільйони російських громадян за кордоном наразі стали об'єктами недоброзичливого ставлення.

"Це схоже на те, як якщо б США замість того, щоб створювати Євроатлантичний альянс, ввели війська на територію Канади, щоб диктувати, як розбудовувати відносини народу цієї країни", - вважає Ходорковський.

Він переконаний, що в ХХІ столітті не можна жити за правилами минулих століть, мислити категоріями силового відбирання територій, а необхідно мислити категоріями підвищення якості життя людей.

"У сучасному глобалізованому світі це не просто видається дивним і диким, це програшна поведінка", - сказав Ходорковський.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.230.92.---bomok..
Ботоксне рило не прислухається до думки людей які щось розуміють у житті.воно розуміє тільки силу.Воно не розуміє,що пришвидшує свій кінець.
IP: 144.76.166.---petrius..
Самые умные люди покидают Россию, а остаются накие-то дикари, мыслящие категориями прошлых столетий. Ходорковский мог бы быть президентом России, это была бы Россия сильная, демократическая, европейская разве к такой России не пошла бы Украина в союзники? Но Россия блуждает в потёмках имперских амбиций и вместо счастья для своих граждан сеет горе окружающим народам, забывая о счастье для собственного.
IP: 195.78.104.---..
Развивать Россию по спирали вверх Путин не смог, решил вернуть в прошлое: 1954г. - Крым 1922г. - Новороссия 1914г. - георгиевская лента начало XVII века - Петр I рубит окно в Европу - Путин его замуровывает. Что дальше? Маньчжурия? Сибирь? Кавказ? Московское княжество? Вперед и с песней. Скатертью дорога!
IP: 37.46.237.---..
Путин х..ло!
IP: 176.103.200.---Boollit..
Росія ніяк не може претендувати не тільки на роль центру, а й на околицю ослов'яненого світу. Адже Росія до слов'ян не належала і не належить. Східні слов'янські племена об'єднані однією мовою, культурою, побутовими традиціями створили державу Русь. Пізніше Русь стала зватись Україна. Тюрські монголоїдні в переважній більшост, тураноїдиі та в невеликій кількості фіноугрські племена, що населяли Володимирські, Ярославські, Ростовські землі. Поволжжя, межиріччя Дону, західний сибір та інші землі ніколи не були слов'янизованими. Вони входили до складу Золотої Орди. Мавзолей, Кремль це все слова тюрського походження. Список можна продовжувати. Башмакь, кафтань, дуракь, двоголовий орел, рубл, це теж все Золота Орда. Доречі «барин, барство» чим так пишається чуваш Міхалков це так звавсь древній рід Золотої Орди. Пізніше цим словом стали називати любого вульгарно-жадібного й розбещеного багатія. Матюки, зневага й принизливе становище жінки це також їхнє рідне і ніяк не слов'янське.
Усі коментарі