Майданівці обіцяють звільнити будівлю КМДА до кінця тижня

П'ятниця, 25 квітня 2014, 11:28

У Київській міській державній адміністрації розраховують, що майданівці повністю звільнять будівлю столичної мерії до кінця поточного тижня.

Про це повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар глави КМДА Юлія Торговець.

Крім того з понеділка, 28 квітня у будівлі мають намір ввести пропускний режим.

"Будівлю мерії вже закрили, там ще є люди, але ми сподіваємося, що до кінця тижня вони її звільнять", - сказала Торговець.

За її словами, в будівлі зараз залишаються близько 100 активістів, але вони з розумінням поставилися до прохання звільнити приміщення.

"Ми вже не пускаємо нових мешканців, але там є частина людей, ми ведемо з ними переговори і є повне взаєморозуміння з цього питання. Ми вже повісили банер (про відновлювальні роботи), робимо пропускну систему і починаємо ремонт", - додала вона.

За словами Торговець, майданівці самі погодилися звільнити будівлю КМДА після того, як у новинах їх стали згадувати в контексті захоплення сепаратистами адміністративних будівель у Донецькій і Луганській областях.

Вона також зазначила, що зараз будівлю охороняють самі люди, які живуть там, але з понеділка, 28 квітня, вже планують ввести пропускну систему, і в мерію впускатимуть лише за перепустками, зокрема і будівельників, які роблять ремонт.powered by lun.ua