Сепаратисти захопили ще одного журналіста. З початку квітня - вісімнадцятий

Субота, 26 квітня 2014, 13:15

У Слов'янську невідомі захопили львівського журналіста, позаштатного кореспондента телеканалу ZIK Юрія Лелявського.

Про це зпосиланням на дані очевидців подій повідомив директор програм ГО "Телекритика" Віктор Галкін, пише Телекритика.

Лелявський вів зйомку подій, його схопили та проти волі журналіста відвели до міськвиконкому. Підозру невідомих чоловіків, які це зробили, викликав паспорт зі львівською реєстрацією кореспондента.

Юрія Лелявського захопили сепаратисти, бо він "провокатор".

"О 19:33 він мені зателефонував, і спитав: "Андрію, чи є у вас номер телефону Кирила Логушевського?". Я сказав, що немає, але зараз буду шукати. А що?". Юрко сказав: "Мене тут заарештовують. Я спитав: "Чому?". Відповів "Кажуть, що я провокатор", - йдеться у повідомленні.

Після цього зв'язок з Лелявським перервався.  За даними джерел "Телекритики", про затримання Лелявського поінформована влада Слов`янська, розглядається питання про те, щоб його відпустили з-під варти.

Разом з тим за даними Інституту масової інформації (ІМІ), від початку квітня на Сході - переважно, на Донеччині, сепаратисти захопили 18 журналістів.

Серед них - журналіст фонду "Відкритий діалог" Сергій Лефтер, якого захопили 16 квітня, схоплений 18 квітня стрімер Артем Дейнега та позаштатний кореспондент телеканалу ZIK Юрій Лелявський, якого затримали 25 квітня. powered by lun.ua