Тимошенко підозрює, що Порошенко "залежний від Росії"

Понеділок, 28 квітня 2014, 00:53

Бізнесмени, частина бізнесу яких знаходиться в Росії, не можуть бути незалежними від цієї країни.

Таку думку в ефірі телеканалу Інтер висловила кандидат у президенти, екс-прем'єр Юлія Тимошенко, пишуть "Українські новини".

На її думку, нардеп, кандидат на пост президента Петро Порошенко залежимо від Росії.

"Коли в розпал війни одному з кандидатів у президенти - а це Петро Порошенко, практично дають замовлення ... на Севастопольський ремонтний завод - ті люди, які сьогодні окупували країну - на 130 з чимось мільйонів доларів, то це говорить про те, що ми практично переходимо до формату, коли зв'язка "агресія Росії і п'ята колона олігархії"  стають практично нашою слабкістю, нашою поразкою", - заявила екс -прем'єр.

За словами Тимошенко, "Росія і олігархи - це практично одне ціле".

"Вони разом не хочуть знищити корупцію, не хочуть змін, хочуть, щоб все було як завжди. Тому на цих виборах не можна пропустити єдиного кандидата від олігархії , який зараз набирає сили", заявила вона.

Також Тимошенко зазначила, що на виборах президента великий бізнес хоче зберегти свій вплив над Україною.

Окрім того вона упевнена, що вести переговори з президентом РФ Володимиром Путіним недоцільно.

"Якщо ми і підемо - то у форматі чотирьох, як передбачалося в Женеві, і перед цим необхідно, щоб Росія виконала три умови, передбачені Женевою. А саме - негайно звільнити заручників; розблокувати будівлі; відкликати російські війська від кордонів з Україною. Інакше говорити нема про що", - заявила Тимошенко.powered by lun.ua