Великобританія заморозила 23 українських мільйони

Вівторок, 29 квітня 2014, 14:07

Влада Великобританії віддала розпорядження заморозити на рахунках британських банків 17 мільйонів євро (приблизно 23 мільйони доларів), що походять з України.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Замороження активів є першим заходом у рамках провадження, розпочатого британським Управлінням з розслідування фінансових махінацій (Serious Fraud Office) у понеділок, 28 квітня.

Про початок розслідування повідомляється на офіційному сайті управління, що є спеціальним підрозділом британського уряду.

Про походження та подальшу долю грошей, виведених з України за часів Януковича, йдеться під час дводенного міжнародного форуму The international Ukraine Forum on Asset Recovery (UFAR), що стартував у вівторок, 29 квітня, у Лондоні.

Серед учасників форуму – міністр внутрішніх справ Великобританії Тереза Мей, генпрокурор США Ерік Голдер, голова МВС України Арсен Аваков, а також представники міжнародних організацій та фінансисти, які спеціалізуються у розслідуванні заплутаних справ з "відмивання коштів".

Нагадаємо, кілька європейських країн, серед яких Швейцарія, Австрія та Ліхтенштейн, вже заморозили рахунки низки колишніх українських урядовців та підприємців, наближених до екс-президента Віктора Януковича.powered by lun.ua