Донецькі сепаратисти попередили, що заради референдуму застосують силу

Вівторок, 29 квітня 2014, 14:31

Активісти самопроголошеної "Донецької народної республіки" мають намір провести референдум 11 травня, незалежно від рішень органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної держадміністрації, передають Коментарі.

Згідно з повідомленням, активісти звертаються до місцевої влади з вимогами надати для цього приміщення, списки виборців, оргтехніку.

Вони налаштовані категорично й заявляють про обов'язкове проведення референдуму 11 травня, незалежно від рішень органів місцевого самоврядування.

У випадку відмови місцевої влади співробітничати з ними, готуються силовим шляхом заволодіти 6 травня списками виборців, наданими Реєстром виборців України на дільниці для голосування, - зазначають в облдержадміністрації.

За їхньою інформацією, сепаратисти заявляють, що референдум відбудеться, навіть якщо для цього доведеться працювати в наметах.

Активісти "ДНР" надали окремим керівникам міст і районів свій пакет документів для підготовки референдуму, зазначають в ОДА.

Також в окремих містах представники "ДНР" планують 1 травня провести мітинги по роз'ясненню умов голосування.powered by lun.ua