Сепаратисти оголосили про створення "Харківської народної республіки"

315 переглядів
127
Понеділок, 7 квітня 2014, 20:57

На проросійському мітингу в Харкові, який зібрався біля облдержадміністрації, сепаратисти висловили недовіру депутатам Харківської облради.

Крім того, був зачитаний поіменний список тих людей, які записалися в "альтернативні депутати" і мають намір провести сесію, щоб призначити референдум.

Серед "альтернативних депутатів" - Костянтин Долгов, Єгор Логвінов, Євген Гутков, Віталій Саттаров, Павло Тищенко та інші.

"Альтернативним депутатам" не вдалося пройти в будівлю обладміністрації, бо прохід блокується міліцією. У зв'язку з цим вони провели так звану "сесію" прямо у вестибюлі будівлі. Там оголосили про кілька рішень.

"Виконуючий обов'язки Харківської облради "Рада депутатів харківської територіальної громади" (так називають свій орган сепаратисти) ухвалила рішення про створення суверенної держави під назвою "Харківська народна республіка", яка "будуватиме відносини з іншими державами відповідно до міжнародного права".

Це рішення, як заявляють сепаратисти, набирає чинності після затвердження на загальнообласному референдумі.

Крім того, ухвалене рішення "звернутися до президента України Віктора Януковича" з тим, щоб він легітимізував це зібрання і його документи, а також до уряду Російської Федерації з проханням забезпечити мирне проведення в Харківській області референдуму в якості посередників.

Потім один з "альтернативних" Єгор Логінов оголосив, що половина мітингувальників відправиться до будівлі СБУ на Мироносицькій. Однак штурму будівлі на час написання новини не було.

Як відомо, в понеділок увечері проросійськи налаштовані учасники масових акцій у Харкові "розсіяли" учасників мітингу за єдину Україну в центрі Харкова, чоловік і жінка - учасники мітингу за єдину Україну - отримали травми голови.

Раніше сепаратисти проголосили створення "Донецької республіки" та "увійшли" до Росії.

Status Quo

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Bogdan Bunn09.04.2014 16:38
Нехай сепаратисти на сході роблять що хочуть. Нехай співають оду москалям і прапорами махают, у будь-якому разі скоро назад проситимуться, так як ми без них швидше вступимо до Євросоюзу. Вони хочуть, як Крим грошей зрубати, але кацапи їм просто так їх не дадуть, чого в Харкові не розуміють або не хочуть розуміти. Тому, поки ідіоти зі сходу заграватимуть з москалями, нам треба зайнятися своєю державою, відпустивши їх. Навіщо нам витрачати бюджетні кошти на приручення харків'ян? Вони і так скоро прибіжать до нової сильної європейської України, але тоді ми вже вирішуватимемо на яких умовах їх приймати!
IP: 109.87.65.---Виктория Стародубцева09.04.2014 11:47
Kostya Kalugin:

Да,что ты говоришь -50? А давай проведем референдум и сразу узнаем количество.Что вы так боитесь референдума,если их всего 50 человек,где логика?
IP: 93.72.181.---Ctyz Ctmtyjd08.04.2014 10:41
хаарьковская( как Это ро русски - Плевковая) республика нужна несовсем умным( деебилам, психически больным со всеми формами психических растройств) людям которые дальше своего носа ничего не видят и очень заумным нуровишам которые побыстрому хотят срубить бабок у кацапов пока те дают а вось чтото получится - ахеер в срааку не хочете. через пол года вы будете ....... не не в местах столь отдаленных а в рассее жить и хууй посследний доедать без соли.
IP: 93.77.66.---Kostya Kalugin08.04.2014 10:35
Да какие сепаратисты, 50 человек?
IP: 78.111.186.---Ostap Max08.04.2014 10:13
Путинское коррупционное бюро сообщает:

Захват Крыма произошел в соответствии с Планом рейдерского захвата полуострова и создания дачного кооператива "Крымское ОЗЕРО" для членов Путинского коррупционного бюро.
Путину и его семье нужен Царский пляж в Крыму и почести Императора, которого назначил Ельцин.И демократия здесь неуместна.
Наш девиз:"Провокации и спецоперации!"

И.О. наместника Императора РФ в Крыму, главный консультант террористического центра "Нет выбора", - В.Медведчук,
Усі коментарі