У Харкові звільнили ОДА, але намагалися захопити телевежу

Понеділок, 7 квітня 2014, 23:34

Співробітники міліції витіснили проросійських активістів з будівлі Харківської облдержадміністрації.

Про це повідомило джерело "Інтерфакс-Україна" в правоохоронних органах.

За його словами, у відповідь активісти почали палити шини прямо перед входом в будівлю ХОДА, у вікна летять камені і стріляють, імовірно, з травматичної зброї. У відповідь міліція з вікон поливає витіснених з будівлі осіб водою.

Крім того, як стверджує джерело, на вулицях, прилеглих до будівлі адміністрації, збираються молоді люди спортивної зовнішності.

У відділі зі зв'язків з громадськістю ГУ МВСУ в Харківській області підтвердили, що активістів з будівлі ХОДА витіснили.

"Це правда. Більше нічого поки сказати не можу", - сказали у міліції.
 
У той же час, за інформацією мера Харкова Геннадія Кернеса, захоплена регіональна передавальна вишка.

"Та територію вже проникло близько 20 осіб. Вони не вимагають відключити українські телеканали. Вони вимагають, зокрема, включити додатково російські телеканали", - сказав чиновник в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

Близько першої ночі міліція заявила, що телевежа знаходиться під її контролем.

Раніше інформоване джерело повідомило "Інтерфакс-Україна", що група проросійських активістів на чолі з представником "Українського східного блоку" Єгором Логвіновим готується штурмувати телевежу в Харкові.

Логвинов зв'язався з директором Харківської обласної ТРК Сергієм Гулевським і зажадав негайно відновити трансляцію російських телеканалів.

Українська правда, Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua