Власність Фірташа закладена в трьох російських банках - "Батьківщина"

Понеділок, 12 травня 2014, 12:54

У фракції "Батьківщина" обурені заявами олігарха Дмитра Фірташа на підтримку федералізації України.

Про це на Погоджувальній раді в понеділок заявив голова фракції Сергій Соболєв.

"Нещодавно я спостерігав, як пан Фірташ, який зараз знаходиться в Австрії, в ефірі одного з центральних каналів заявляв про підтримку так званої федералізації України та другої державної російської мови", - розповів Соболєв.

"Я хочу нагадати, що ця людина володіє в Україні титановою галуззю, облгазами, та іншими підприємствами, які є стратегічною державною власністю. І більшість цих підприємств була незаконно або відібрана у їхніх власників або привласнена у держави", - додав він.

"Більше того, є очевидні факти, що ця власність закладена в трьох російських банках. Тому справжнім власником є не пан Фірташ, а пан Путін та брати Роттенберги - через ці три російські банки. І цей факт теж не може залишатися поза увагою", - заявив Соболєв.

Як відомо, Фірташу пред'явлено звинувачення в дачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

21 березня Дмитро Фірташ був звільнений земельним судом Відня з в'язниці під заставу в 125 млн. євро. Там він опинився після того, як його затримала поліція за запитом правоохоронних органів США.

Сам бізнесмен назвав необґрунтованими й політично мотивованими звинувачення, висунуті проти нього у Сполучених штатах Америки.

Українська правдаpowered by lun.ua