В Ахметова ніяких референдумів визнавати не збираються

Понеділок, 12 травня 2014, 14:15

Група компаній Ріната Ахметова не визнала "референдум" сепаратистів і не дозволила проводити голосування на своїх заводах.

Про це сказала директор з комунікацій Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова Наталя Ємченко, повідомляє "ЛігаБізнесІнформ".

Вона зазначила, що всі чотири референдуму в Донецькій і Луганській областях "проходили поза правовим полем України".

"Ми працюємо тільки в рамках українського законодавства і враховувати у своїй роботі будемо тільки його", - підкреслили в СКМ.

Крім того, вона підтвердила, що сепаратисти приходили на заводи групи з вимогою приєднатися до незаконного голосування.

"На наші активи, скажімо так, зверталися організатори референдумів. Ми ввічливо просили у них правову базу і оскільки її не було - на цьому розмова зазвичай уривалася", - сказала вона.

Як відомо, в неділю на Донбасі сепаратисти організували "референдуми" про статус Луганської та Донецької областей.

Проходив також організований Коломойським референдум про приєднання до Дніпропетровської області частин Донецької і Луганської.

Пройшло також опитування про приєднання Донецька до Великобританії як англійського міста.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
03:38
Україна отримає 270 млн євро через ЄБРР на підтримку енергетики
03:12
США приватно погодилися надати гарантії безпеки для військ "коаліції охочих" в Україні – ЗМІ
02:02
Кропивницький зазнав чергової атаки дронів: пролунало 10 вибухів
01:16
Між США та Україною є серйозні розбіжності щодо умов угоди про припинення війни – CNN
00:21
В застосунку "Армія+" з’явився навчальний курс про фінансову грамотність для військових
00:16
Президент Литви назвав "бомбою уповільненої дії" можливе визнання Криму за РФ
23:55
"Мої роботи затишні: вони запрошують, а не відштовхують". Розмова з художницею Анною Звягінцевою
23:48
Шмигаль: Україна очікує понад $39 млрд бюджетної підтримки в цьому році
23:24
Новини економіки 25 квітня: інфляційний звіт НБУ та поділ майна Порошенків
23:17
"Дівчата стріляють краще, ніж хлопці": як в українських школах змінюється викладання "Захисту України"
Усі новини...
Реклама: