Турчинов заявив про можливість заборони КПУ

Вівторок, 13 травня 2014, 10:52

В.о. президента Олександр Турчинов заявив, що попросить розглянути питання стосовно заборони КПУ як причетної по сепаратистської діяльності.

Про це він сказав під час засідання Верховної Ради.

Таким чином він відреагував за виступи Петра Симомоненко, який звинуватив владу в організації різанини в Одесі, порівнявши її з інквізицією, обізвав правоохоронців з західних областей і Нацгвардію "головорізами" і заявив, що вони нібито розстріляли "мирну демонстрацію в Маріуполі".

У відповідь спікер попросив вимкнути мікрофон Симоненка і заявив, що позбавляє його слова.

"В Маріуполі злочинці-терористи напали на управління внутрішніх справ, вбивали міліціонерів і саме їх захистила рота десантників!" - пояснив Турчинов, назвавши Симоненка брехуном.

"Брехунам не місце в парламенті!.. Ідіть брехати в інше місце!" – вигукнув він у відповідь на зауваження невдоволених комуністів.

За словами в.о президента, його вразив цинізм КПУ.

"Симоненко повторює брехню і пропаганду, які поширюють російські засоби масової інформації, в тому числі й на Захід. Це цинічна брехня!" - обурився Турчинов.

"Я буду звертатися до Міністерства юстиції, є дуже багато матеріалів щодо співучасті Комуністичної партії в організації терористичної і сепаратистської діяльності", - заявив він.

"Я би просив Міністерство юстиції розглянути це питання й за наявності доказів подати до суду матеріали щодо заборони Компартії України", - сказав в.о. президента.

Українська правдаpowered by lun.ua