Турчинов: для зупинення злочинних дій влада продовжує АТО

Вівторок, 13 травня 2014, 10:40

Антитерористичну операцію, мета якої передусім захистити життя і здоров’я громадян України, буде продовжено.

Про це заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи у вівторок пленарне засідання парламенту, повідомляє його прес-служба.

За його словами, напередодні 9 травня у багатьох регіонах України готувалися провокації, але святкові та вихідні дні, крім двох областей - Донецької та Луганської, в усіх інших регіонах пройшли гідно і спокійно.

"Плани Російської Федерації щодо дестабілізації ситуації в Україні під час святкових днів повністю провалилися", - заявив спікер парламенту.

Разом з тим, зазначив Турчинов, у Донецькій та Луганській областях "продовжуються дії багаточисельних терористичних угрупувань, які вбивають людей, катують, викрадають громадян України, діють зухвало".

Внаслідок злочинних дій терористичних угрупувань, сказав керівник парламенту, гинуть офіцери і солдати Збройних Сил і силових структур, цивільні люди.

Терористичні угрупування, зазначив Турчинов, "спробували для прикриття своїх злочинних дій провести фарс під назвою "референдум", щоб прикрити свої злочини, але наслідки цього фарсу тільки одні - кримінальна відповідальність його організаторів".

"Для зупинення злочинних дій влада продовжує Антитерористичну операцію, мета якої - у першу чергу захистити життя і здоров’я наших громадян", - заявив голова Верховної Ради.

На пропозицію Турчинова народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

Голова Верховної Ради також закликав парламентаріїв до плідної роботи, нагадавши, що сьогодні делегація Уряду на чолі з прем’єр-міністром працює в Брюсселі, де планується підписати дуже важливі документи, зокрема, угоду щодо надання Україні 1,6 млрд. Євро, а також будуть обговорюватися питання щодо спрощення візового режиму для українців.

За словами Турчинова, щоб українці могли подорожувати без віз країнами Європи, парламент має прийняти дуже важливі закони, які у першу чергу стосуються боротьби з корупцією та дерегуляції економіки.

Також на порядку денному, сказав він, "посилення обороноздатності, посилення відповідальності громадян за вчинення серйозних злочинів".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування