Сепаратисти ходять військовими частинами і висувають ультиматуми

П'ятниця, 16 травня 2014, 12:41

Самопроголошена Донецька народна республіка вимагає від військової частини, розміщеної між Авдєєвкою і Донецьком, присягнути на вірність ДНР і здати зброя.

Про це повідомляє "Остров" з посиланням на заступника командира військової частини на правах анонімності.

"Приходив представник ДНР і запропонував нам (військовослужбовцем, - "Острів") перейти на їхню сторону, так сказати, присягнути на вірність і здати зброю. У випадку відмови, обіцяли, що будуть блокувати частину", - сказав заступник командира частини.

За його словами, представник ДНР дав на роздуми дві-три години. На цю пропозицію у військовій частині відповіли відмовою.

"Ми відмовили. Ми будемо діяти за своїм статутом – охороняти й захищати свою територію", - сказав про позицію військової частини заступник командира.

Раніше "Остров" повідомляв, що близько 20 озброєних представників самопроголошеної Донецької народної республіки приходили й у військову частину № 3037 по вул. Купріна в Донецьку.

Вони вимагали присягнути на вірність і перейти на сторону ДНР. Одержавши відмову, представники ДНР заявили, що щодо військових будуть прийняті "певні заходи", але не уточнили якого роду.powered by lun.ua