Путін кримським татарам: Греки тут були раніше за нас з вами

П'ятниця, 16 травня 2014, 18:08

Президент Росії Володимир Путін поставив під сумнів статус кримських татар як корінного народу Криму.

Як повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, таку заяву він зробив на спеціальній зустрічі з громадами кримських татар у своїй сочинській резиденції.

Так, у відповідь на пропозицію ветерана національного руху Айдера Мустафаєва надати кримськотатарському народу такий статус Путін заявив, що це "питання вимагає ретельного опрацювання".

На думку російського президента, на півострові були й інші репресовані в радянський час народи.

"Вони (греки) були там раніше за нас з вами. Тому нам потрібно самим уважним чином на все це подивитися", - сказав Путін.

"Якщо у вас є якісь побоювання в тому, що той указ, який був мною підписано (про реабілітацію кримських татар), не є абсолютною гарантією того, що там всередині викладено, то можна подумати додатково про те, щоб таких побоювань не виникало. Я готовий разом з вами подумати", - зазначив він.

Як відомо, 16 травня кримська псевдовлада заборонила кримським татарам провести мітинг у день пам'яті про депортації кримськотатарського народу з Криму.

При цьому Путін офіційно заявив про підтримку кримських татар, запевняючи, що Росія нібито зробить все для того, щоб люди відчули себе повноцінними господарями своєї землі.powered by lun.ua