До псевдокабміну сепаратистів увійшли люди, близькі до "регіоналів"

10 1406 переглядів 4ba
П'ятниця, 16 травня 2014, 20:04

У самопроголошеній ДНР сепаратисти домовилися між собою про посади у своєму кабінеті міністрів, до якого увійшли системні донецькі функціонери.

Так департамент зі зв'язків з громадськістю очолила Олена Блоха, яка є помічником секретаря Донецької міськради Сергія Богачова, редактор офіційної газети міськради. Саме Богачов першим став залякувати мешканців Донецької області, що їх нібито їде захоплювати ''Правий сектор''.

У контрольно-ревізійне управління в ДНР поставили Ігоря Бєліка, який очолює Контрольно-ревізійний відділ в Донецьку.

Перший віце-прем'єр псевдоуряду - Андрій Пургін, який раніше очолював сепаратистську організацію, що була заборонена судом за екстремізм.

21e
1247
Пургін

Псевдо-віце-прем'єр з економіки - Семенов Олександр Олександрович. Він разом  з керівником головного управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міськради Костянтином Савіновим з 2010 року володіє компаніями Лайтгруп та Ландорра. Лайтгруп з 2010 року зібрала підрядів на 5,03 млн грн.

Віце-прем'єр з соціальної політики - Калюський Олександр Олександрович, "Міністерство" економічного розвитку - Підгорний Володимир Васильович.

"Міністерство" палива та енергетики - Грановський Олексій Іванович - керівник апарату міської організації Партії регіонів, який координував "тітушек" під час Майдану у Донецьку, а також возив їх у Маріїнський парк до Києва.

powered by lun.ua