МЗС України попросило світ не піддаватися брехливій пропаганді РФ

Субота, 17 травня 2014, 16:52

Уряд України готовий відкрито обговорювати найгостріші проблеми нашого суспільства та спільну відданість справі національного порозуміння.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ.

Згідно з повідомленням, підтвердженням такої позиції є робота другого загальнонаціонального "круглого столу" у Харкові.

У той час як Україна та інші учасники Женевського процесу роблять все можливе для захисту життя людей та деескалації ситуації в окремих районах на сході держави, Росія залишається єдиною серед підписантів заяви, хто не зробив жодного кроку в цьому напрямку, - наголошують у МЗС.

"Росія продовжує цинічно дестабілізувати становище. Жодні обіцянки президента Володимира Путіна не були підкріплені реальними діями", - підкреслили у відомстві.

У МЗС нагадали, що Росія демонстративно зосереджує війська на кордоні з Україною, підтримує та координує діяльність терористичних угруповань, відмовляється засудити чинені ними вбивства, катування та захоплення адміністративних приміщень.

"А також нарощує агресивну риторику проти Української держави – невщухаючий вал брехні і пропаганди", - сказано у повідомленні.

У відомстві вважають, що своїми діями Кремль намагається перешкодити справжньому національному діалогові в Україні, не дозволити реалізувати обраний курс на демократичні реформи і підірвати можливість проведення президентських виборів 25 травня.

"Закликаємо міжнародне співтовариство об’єктивно оцінювати процеси порозуміння і безпеки в нашій державі, не піддаватися тотальній брехні російської пропаганди і вжити проти російської влади всіх можливих рішучих, скоординованих та консолідованих заходів, щоб зупинити агресора і не дати йому зірвати процес волевиявлення Українського народу", - підсумували в МЗС.

Як відомо, у суботу МЗС Росії висловило "законне обурення" продовженням АТО на Сході України, яку російське відомство називає "каральними операціями".

Українська правдаpowered by lun.ua