У Варшаві на знак протесту запускали ''криваві кораблі''

Вівторок, 20 травня 2014, 22:28

У Варшаві протестували проти продажу французьких військових кораблів "Містраль" Росії.

У акції взяли участь  кілька десятків українців та поляків, представників варшавського Євромайдану та Фонду "Відкритий діалог", пише ''Радіо Свобода''.
 
Протестувальники вважають, що такі дії французької влади є "ганебними, негідними країни, що декларує свою відданість ідеалам демократії".  
 
"Ми не можемо мовчати, коли державі, яка вбиває українців продають військові кораблі. Сподіваємося, нас почують",  – каже Наталія Панченко.

Своє обурення протестувальники висловили глузливими звуками вувузел і клаксонів, а також  написами на транспарантах. На одному з плакатів запитання: "Чому ви хочете нас вбивати?". На іншому – твердження:  "Підтримувати Росію, щоб вбивати українців – сором для Франції!".
 
Протестувальники поставили навпроти посольства Франції басейн з червоною рідиною, яка символізувала кров. У ньому плавали іграшкові кораблики. Як пояснила Панченко, цей басейн символізує "криваве море в якому плавають французькі кораблі продані Росії. "Це наша кров",  – наголосила активістка.

 

Франція наразі не ухвалюватиме рішень із приводу можливого зупинення продажу Росії двох найсучасніших бойових кораблів як санкцію через анексію Криму.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування