Ахметов: Донбасу з ДНР не по дорозі, терористів будуть "гнати в шию"

Середа, 21 травня 2014, 10:13

Бізнесмен Рінат Ахметов заявив, що представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" тероризують Донбас, і його жителям "не по дорозі" з ДНР.  

Про це він заявив у новому відеозверненні, розміщеному в середу компанією "Систем кепітал менеджмент".

"Насамперед, хочу висловити слова глибокої подяки всім, хто взяв участь у акції "Голос Донбасу". Я знаю, ще багато хто хотів вийти, але їх залякували – автоматами, кулеметами, били машини – одним словом, діяли звірячими методами", - сказав Ахметов.

"Але я глибоко переконаний, що автоматами й кулеметами народ не нагодувати й ніколи не побудувати сильну країну з сильною економікою, з гідною роботою й гідною зарплатою", - заявив він.

"І незважаючи ні на що, голос Донбасу пролунав. А пролунає ще сильніше!", - запевнив найбагатший чоловік України.

За його словами, далі треба "боротися, боротися і ще раз боротися" за своє щастя, за своє теперішнє й майбутнє.

"Я переконаний, що ДНР обманює людей. Вони обманюють народ Донбасу. Це – пройдисвіти, вони взяли в заручники весь Донбас і тероризують його. Хто вони? Що це за люди? Звідки узялися ці "генії"? Хто вони були вчора? Вони не створили жодного робочого місця", - наголосив донецький бізнесмен.

"Народу Донбасу я служив і буду служити. Народ Донбасу в моєму серці назавжди! А ця купка пройдисвітів, які тероризують Донбас, – я переконаний, що у найближчий час їх будуть гнати в шию", - заявив Ахметов.

"Якщо хтось із вас думає, що вони ведуть нас до успіху, це – помилка. Це велика помилка. Вони ведуть до краху, до убогості, до голоду й холоду. Своїми діями вони не захищають Донбас, вони знищують Донбас", - наголосив він.

"Я ще раз хочу сказати своїм землякам: я хочу, щоб моя совість перед вами була чиста. І тільки час покаже, хто був правий, а хто не правий. Хто говорив правду, а хто неправду. Хто помилявся, а хто був в омані. Нам, Донбасу, із ДНР не по дорозі", - заявив Ахметов.powered by lun.ua