Спецбатальйон Донбас бере під охорону виборчкоми та адмінбудівлі

Середа, 21 травня 2014, 18:55

Спецбатальйон Донбас взяв під контроль адміністративні будівлі у трьох районах Донецької області.

Про це повідомляє Донецька облдержадміністрація.

"У боротьбу проти ДНР в області включилися сили, що підтримують ідею єдиної України", - наголошується в повідомленні.

"В Добропіллі, Добропільському, Олександрівському, Великоновосілківському районах спецбатальйон "Донбас" повністю взяв під контроль адмінбудівлі та прилеглу територію", - зазначили в ДонОДА.

Також повідомляється, що "Донбас" має намір охороняти виборчі дільниці у Великоновоселківському, Добропільському, Олександрівському та Червоноармійському районах області.

Водночас донецькі чиновники відзначають, що ситуація з проведенням виборів в регіоні залишається напруженою.

"У містах і районах області, де місцеві органи влади повністю контролюються ДНР (так званою Донецькою народною республікою – ред.), проведення голосування знаходиться на межі зриву в Краматорську, Красному Лимані (сел. Ямпільський), Сніжному, Амвросіївському (сел. Войковський) та Костянтинівському (Новополтавська, Іванопільська, Предтечинська сільські ради) районах", - відзначають в ДонОДА.

Також там підтвердили інформацію про те, що в Маріуполі невідомі озброєні люди захопили ЗШ №37, де розташовуються дві виборчі дільниці ОВК №59. Прийшовши в школу, бойовики вимагали покинути приміщення усім членам комісії, закрили ділянку і опечатали його.

У той же час місцева влада повідомляє про складну ситуацію в Слов'янську.

"У Слов'янську та Слов'янському районі в результаті військових дій було пошкоджено приватні будинки, заклади освіти, газо - і водопроводи, електричні мережі. У місті фіксуються випадки мародерства", - повідомили в ОДА зазначивши, що підтримка населенням представників ДНР трохи ослабла.

Як повідомлялося, командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко назвав співробітників державної автоінспекції України Донецької області зрадниками і закликав їх скласти зброю.powered by lun.ua