В Одесі затримали сепаратиста, що доправляв бойовиків у Слов'янськ

Четвер, 22 травня 2014, 18:42

В Одесі Служба безпеки України затримала учасника злочинної групи, яка за завданням російської сторони формувала загони бойовиків та доправляла їх на схід України.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

"Мешканець Одеси, громадянин України "М", особисто організовував відправлення найманців в Луганськ та Слов’янськ" - зазначили в СБУ.

15 травня СБУ затримала шість підготовлених ним учасників новосформованої групи з числа жителів Одеської області.

Згодом була затримана його спільниця - громадянка України "П", уродженка та мешканка Одеси, яка координувала підбір та направлення бойовиків на Схід.

Після цього "М" втік і  переховувався у приватному будинку одного з селищ Одеської області, де його й затримали співробітники СБУ.

У ході обшуку за місцем тимчасового перебування злочинця виявлено та вилучено пляшки з "коктейлем Молотова", набої до пістолету Макарова, військові каски.

Затриманий зізнався, що вербував та відправляв мешканців Одещини для підтримки бандугруповань, що діють на Сході України. Крім того "М" дав свідчення про свою участь у масових заворушеннях 2 травня в Одесі, які призвели до чисельних людських жертв.

У рамках кримінального провадження за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.powered by lun.ua