СБУ затримала групу, що вербувала найманців на Схід

П'ятниця, 23 травня 2014, 14:25

СБУ знешкодила злочинне угрупування, яке вербувало найманців з мешканців Черкаської, Вінницької й Харківської областей та доправляло їх на Схід України для участі у бойових діях на боці  сепаратистів.

Про це на брифінгу в Києві повідомив голова СБУ Валентин Наливаайченко.

"22 травня ц.р. в Черкасах поблизу одного з ринків міста співробітники СБУ затримали лідера сепаратиської організації "Черная сотня "Союз русского народа", 39-річного громадянина "Б"", - повідомляє прес-служба СБУ.

Встановлено, що затриманий є одним з координаторів проекту створення на базі розрізнених терористичних груп, що діють на Сході України, так званої "Русской православной армии (РПА)" під керівництвом лідера незареєстрованої організації Дмитра Бойцова, який безпосередньо забезпечував фальсифікацію результатів псевдореферендуму 11 травня.

Встановлено, що "Б" особисто добирав бойовиків. Одну з таких сформованих груп він планував днями відправити до зони бойових дій з Харкова.

"Цього ж дня на території Полтавської області співробітники СБУ затримали його спільника - 29-річного безробітного, який підшуковував осіб, переважно з числа криміналітету, готових за гроші брати участь у незаконних збройних формуваннях та терористичних угрупованнях Донецької області. У ході обшуку в його помешканні вилучено зброю та військову камуфльовану форму", - сказано у повідомленні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...