На Луганщині озброєні бойовики знищують списки виборців

Субота, 24 травня 2014, 15:46

У Сєверодонецьку озброєні представники так званої "Луганської народної республіки" об'їжджають виборчі дільниці та вилучають наявну документацію.

Про це "Східному варіанту" повідомили у прес-службі Луганської облорганізації Комітету виборців України

Оскільки бюлетені до Сєверодонецка ще не привезені, то "здобиччю" можуть бути уточнені списки виборців і печатки ДВК.

Але навіть якщо ці матеріали не будуть знайдені, представники ЛНР можуть приїхати ще раз, коли на дільницях з'являться бюлетені.

"У зв'язку з цим ЛОО КВУ висловлює позицію, що від проведення виборів президента України у Сєверодонецьку слід відмовитися. У зв'язку з неможливістю забезпечити безпеку виборцям і членам виборчих комісій", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, у двох районах Луганської області голови сіл заважають роботі дільничних комісій.

Стало відомо, що з одного з сіл Кременського району в ЛОО КВУ звернулися члени дільничної комісії зі скаргою на те, що сільський голова перешкоджає роботі дільничної комісії з виборів президента України 25 травня 2014 року.

Зокрема, він заборонив відкривати приміщення виборчої дільниці, і проводить особисті розмови з членами ДВК з вимогою не брати участі у виборах.

"Інформація передана правоохоронним органам Кременського району. Аналогічна ситуація і в деяких селах Новоайдарського району", - повідомили у прес-службі організації.powered by lun.ua