Путін: А що ми такого зробили в Україні?

Субота, 24 травня 2014, 17:35

Ми вважаємо себе правими в цій суперечці (про незаконність анексії Криму РФ - ред.) з усіх боків, у тому числі і юридичного.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з керівниками провідних світових ЗМІ.

"Нас звинувачують у тому, що Крим приєднався до Росії. Хочу нагадати, що в Косово питання про незалежність було прийнято парламентом цієї території, і це не викликало у Заходу жодних питань", - сказав він.

Путін розповів, що в Криму питання про незалежність і приєднання до Росії було нібито прийнято на "всенародному референдумі".

"Рішення про референдум було прийнято легітимним парламентом Криму, склад якого був обраний задовго до цього", - сказав російський президент.

"Ми праві, і навіть з урахуванням норм міжнародного права ніхто не переконає нас у протилежному", - додав він.

Коментуючи питання про можливість санкцій з боку європейських країн і США, Путін назвав їх "ефемерними".

"Вони будуть негативними для всіх і приведуть Європу до турбулентних процесів", - зазначив Путін.

"Я не бачу сенсу в цьому. Що такого ми зробили в Україні, за що несемо відповідальність? Ми повинні обслуговувати чужі політичні інтереси? Ми не будемо цього робити", - підкреслив він.

Путін в черговий раз відрікся від присутності російських бойовиків на території Південного Сходу України.

Як відомо, під час незаконно проведеного "референдуму" Росія анексувала Крим. Приєднання півострова до РФ не визнає офіційна київська влада і більшість країн у світі.

Сепаратістов і терористів на Південному Сході України координують російські бойовики і спецслужби. На блок-постах біля Донецька були помічені чеченці.

Українська правдаpowered by lun.ua