Іноземних журналістів обстріляли не українські силовики - Тимчук

Неділя, 25 травня 2014, 16:10

Іноземних журналістів під Слов'янськом обстріляли не українські силовики, стверджує група "Інформаційний опір".   

Про це пише Дмитро Тимчук у Facebook, коментуючи інформацію про загибель під Слов'янськом італійського журналіста і його перекладача-росіянина, а також поранення фоторепортера з Франції.

"Трагічна подія, що стала, за попередніми даними, результатом мінометного обстрілу, трапилася біля залізничного переїзду біля Слов'янська", - зазначає він.

"Найближчі позиції сил АТО в цьому районі – на горі Карачун. За оперативним даними групи "Інформаційний спротив", протягом доби 24 травня українські силовики не застосовували міномети в цьому районі", - заявив Тимчук.

Також, за його словами, "не виглядає достовірною версія убивства й поранення журналістів з автоматичної зброї українськими силовиками".

"Оскільки відстань від місця події до найближчих позицій сил АТО становить не менше 1,5 км", - зазначає ініціатор "Інформаційного спротиву".

"Водночас, протягом останньої доби терористичні групи у Слов'янську неодноразово здійснювали мінометні обстріли позицій українських силовиків", - додає Тимчук.powered by lun.ua