Посол: Невизнана влада Придністров'я зривала українцям вибори

Понеділок, 26 травня 2014, 00:48

Офіційна влада невизнаного Придністров'я, на території якого проживає до 90% зареєстрованих у Молдові українських виборців, відверто блокувала їх голосування.

Про це заявив посол України у Молдові Сергій Пирожков, передає Укрінформ.

"Влада регіону відкрито радила українським виборцям не брати участі у голосуванні. Цього разу вибори проходили при тотальній блокаді, в тому числі інформаційній з боку Придністров'я, де проживає 90% українських виборців", - заявив Пирожков.

Незважаючи на це, у виборах взяли участь 470 чоловік з регіону, що, на думку українського дипломата, є позитивним результатом.

Усього у виборах на двох виборчих дільницях, відкритих на території посольства України в Кишиневі та консульства у місті Бєльци, взяли участь 782 виборці.

Самі вибори дипломат назвав історичною подією.

"Відбулася історична для України подія. В умовах політичної кризи і воєнної анексії Криму, коли у двох областях країни практично йде війна, вибори були дуже необхідними для стабілізації ситуації в країні, визначення її майбутнього розвитку та здійснення кардинальних економічних реформ", - переконаний він.powered by lun.ua