ЦВК: Необхідності в проведенні другого туру немає

Понеділок, 26 травня 2014, 19:13

Голова Центральної виборчої комiсiї Михайло Охендовський заявляє, що необхiдностi у проведеннi другого туру президентських виборiв немає.

На брифінгу в понеділок він сказав:

"Хоча до ЦВК ще i не надiйшли всi повiдомлення, по-перше, з огляду на тенденцiї, що демонструються пiд час пiдрахунку голосiв, по-друге, кiлькiсть голосiв, вiдданих за кандидатiв у президенти, а також того факту, що один iз кандидатiв, очевидно, набирає бiльшiсть голосiв в усiх без винятку регiонах, уже зараз можна зробити головний висновок: необхiдностi в проведеннi повторного голосування не буде".

Охендовський також повiдомив, що наразi до ЦВК не надiйшло жодного повiдомлення про оброблення протоколiв дiльничних комiсiй iз трьох окружкомiв, якi розташованi в Донецькiй областi: №47 (Олександрiвка), №50 (Красноармiйськ), №60 (Велика Новосiлка).

Водночас, за його словами, в окрузi №60 немає можливостi перенести данi в комп'ютерну систему, тому їх буде враховано лише на пiдставi паперового протоколу, який доставлять до ЦВК.

Згiдно з даними оброблення 85,12% протоколiв в електронному виглядi, за позафракцiйного народного депутата Петра Порошенка проголосували 54,04% виборцiв, лiдерку Всеукраїнського об'єднання "Батькiвщина" Юлiю Тимошенко - 13,12%.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua